H2KA150KA1CD00
Numărul produsului DigiKey
2047-H2KA150KA1CD00-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
H2KA150KA1CD00
Descriere
UNICTRON A150A - 150KHZ LONG RAN
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Senzor cu ultrasunete 150kHz
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Frecvență
150kHz
Producător
Unictron Technologies Corporation
Tensiune - Nominală
500V
Ambalaj
Vrac
Unghi fascicul
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C