LLL185R71H222MA01L este inactual și nu se mai fabrică.
Fișă de date
2200 pF ±20% 50V Condensator ceramic X7R 0306 (0816 metric)
LLL185R71H222MA01L
Numărul produsului DigiKey
490-4311-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-4311-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
Producător
Numărul produsului producătorului
LLL185R71H222MA01L
Descriere
CAP CER 2200PF 50V X7R 0306
Referință client
Descriere detaliată
Fișă de date
Modele EDA/CAD
LLL185R71H222MA01L Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valori nominale
Prod.
Aplicații
Serie
Tip montare
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Pachet/cutie
0306 (0816 metric)
Stare piesă
Inactual
Mărime/Dimensiune
0,031" L x 0,063" l (0,80mm x 1,60mm)
Capacitanță
Înălțime - Montat (Max)
Toleranță
±20%
Grosime (Max)
0,024" (0,60mm)
Tensiune - Nominală
Spațiu între derivații
Coeficient de temperatură
Stil derivații
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C