LLL153C70E105ME21D
Numărul produsului DigiKey
490-LLL153C70E105ME21DTR-ND - Bandă și mosor (TR)
490-LLL153C70E105ME21DCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-LLL153C70E105ME21DDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LLL153C70E105ME21D
Descriere
CAP CER 1UF 2.5V X7S 0204
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1 µF ±20% 2,5V Condensator ceramic X7S 0204 (0510 metric)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
LLL153C70E105ME21D Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valori nominale
Prod.
Aplicații
Serie
Rată defectare
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tip montare
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
0204 (0510 metric)
Capacitanță
Mărime/Dimensiune
0,020" L x 0,039" l (0,50mm x 1,00mm)
Toleranță
±20%
Înălțime - Montat (Max)
Tensiune - Nominală
Grosime (Max)
0,014" (0,35mm)
Coeficient de temperatură
Spațiu între derivații
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C