LLL185R71E103MA01L este inactual și nu se mai fabrică.
Fișă de date
Direct
KYOCERA AVX
În stoc: 9.136
Fișă de date
Upgrade
KYOCERA AVX
10000 pF ±20% 25V Condensator ceramic X7R 0306 (0816 metric)
LLL185R71E103MA01L
Numărul produsului DigiKey
490-4315-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-4315-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
Producător
Numărul produsului producătorului
LLL185R71E103MA01L
Descriere
CAP CER 10000PF 25V X7R 0306
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
LLL185R71E103MA01L Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valori nominale
Prod.
Aplicații
Serie
Tip montare
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Pachet/cutie
0306 (0816 metric)
Stare piesă
Inactual
Mărime/Dimensiune
0,031" L x 0,063" l (0,80mm x 1,60mm)
Capacitanță
Înălțime - Montat (Max)
Toleranță
±20%
Grosime (Max)
0,024" (0,60mm)
Tensiune - Nominală
Spațiu între derivații
Coeficient de temperatură
Stil derivații
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C