LLL185R71C473MA01L este inactual și nu se mai fabrică.
Fișă de date
Direct
KYOCERA AVX
În stoc: 0
Fișă de date
Upgrade
KYOCERA AVX
0.047 µF ±20% 16V Condensator ceramic X7R 0306 (0816 metric)