GRT1555C1H150FA02J poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Murata Electronics
În stoc: 7.572
Fișă de date
Echivalente parametric
Murata Electronics
În stoc: 138.377
Fișă de date
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
YAGEO
KEMET
15 pF ±1% 50V Condensator ceramic C0G, NP0 0402 (1005 metric)
GRT1555C1H150FA02J
Numărul produsului DigiKey
490-GRT1555C1H150FA02JTR-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
GRT1555C1H150FA02J
Descriere
CAP CER 15PF 50V C0G 0402
Termen de livrare standard al producătorului
25 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
GRT1555C1H150FA02J Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valori nominale
AEC-Q200
Prod.
Aplicații
Serie
Rată defectare
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Tip montare
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
0402 (1005 metric)
Capacitanță
Mărime/Dimensiune
0,039" L x 0,020" l (1,00mm x 0,50mm)
Toleranță
±1%
Înălțime - Montat (Max)
Tensiune - Nominală
Grosime (Max)
0,022" (0,55mm)
Coeficient de temperatură
Spațiu între derivații
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C