GRM1885C2A220JA01D
Numărul produsului DigiKey
490-1335-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-1335-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-1335-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
GRM1885C2A220JA01D
Descriere
CAP CER 22PF 100V C0G/NP0 0603
Referință client
Descriere detaliată
22 pF ±5% 100V Condensator ceramic C0G, NP0 0603 (1608 metric)
Modele EDA/CAD
GRM1885C2A220JA01D Modele
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm)
Toleranță
±5%
Grosime (Max)
0,035" (0,90mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C