GCM1885C1H220JA16J
Numărul produsului DigiKey
490-GCM1885C1H220JA16JTR-ND - Bandă și mosor (TR)
490-GCM1885C1H220JA16JCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-GCM1885C1H220JA16JDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
GCM1885C1H220JA16J
Descriere
CAP CER 22PF 50V C0G/NP0 0603
Referință client
Descriere detaliată
22 pF ±5% 50V Condensator ceramic C0G, NP0 0603 (1608 metric)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
GCM1885C1H220JA16J Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valori nominale
AEC-Q200
Prod.
Aplicații
Serie
Rată defectare
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tip montare
Stare piesă
Nu pentru designuri noi
Pachet/cutie
0603 (1608 metric)
Capacitanță
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm)
Toleranță
±5%
Înălțime - Montat (Max)
Tensiune - Nominală
Grosime (Max)
0,035" (0,90mm)
Coeficient de temperatură
Spațiu între derivații
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C