GCM1885C1H220JA16D
Numărul produsului DigiKey
490-4958-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-4958-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-4958-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
GCM1885C1H220JA16D
Descriere
CAP CER 22PF 50V C0G/NP0 0603
Referință client
Descriere detaliată
22 pF ±5% 50V Condensator ceramic C0G, NP0 0603 (1608 metric)
Modele EDA/CAD
GCM1885C1H220JA16D Modele
Stare piesă
Nu pentru designuri noi
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm)
Toleranță
±5%
Grosime (Max)
0,035" (0,90mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C