DLW5BTM251SQ2L
Numărul produsului DigiKey
490-DLW5BTM251SQ2LTR-ND - Bandă și mosor (TR)
490-DLW5BTM251SQ2LCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-DLW5BTM251SQ2LDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DLW5BTM251SQ2L
Descriere
CMC 5A 2LN 250 OHM SMD
Descriere detaliată
2 Bobină de mod comun în linie Montare pe suprafață 250 Ohms @ 100 MHz 5A DCR 20mOhm
Modele EDA/CAD
DLW5BTM251SQ2L Modele
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Mărime/Dimensiune
0,197" L x 0,197" l (5,00mm x 5,00mm)
Impedanță la frecvență
250 Ohms @ 100 MHz
Înălțime (Max)
0,098" (2,50mm)
Valoare nominală curent (Max)
5A
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
20mOhm
Număr produs de bază
Valoare nominală tensiune - C.c.
50V