BNX025H01L
Numărul produsului DigiKey
490-7835-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-7835-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-7835-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BNX025H01L
Descriere
FILTER LC 10UF SMD
Descriere detaliată
LC Filtru EMI 5th Comandă Trece-jos 2 Canal C = 10µF 20 A 4-SMD, Fără derivație
Modele EDA/CAD
BNX025H01L Modele
Curent
20 A
Valori
C = 10µF
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Tensiune - Nominală
25V
Tip montare
Montare pe suprafață
Pachet/cutie
4-SMD, Fără derivație
Mărime/Dimensiune
0,476" L x 0,358" l (12,10mm x 9,10mm)
Frecvență centrală/decuplare
Înălțime
0,146" (3,70mm)
Valoare de atenuare
35dB la 50kHz – 1GHz