DLW32SH101XF2L | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | DLW32SH101XF2L |
Descriere | CMC 100UH 115MA 2LN SMD AEC-Q200 |
Termen de livrare standard al producătorului | 17 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 100 µH @ 100 kHz 2 Bobină de mod comun în linie Montare pe suprafață 115mA DCR 2,1Ohm |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | DLW32SH101XF2L Modele |
Categorie | Valoare nominală tensiune - C.a. – |
Producător Murata Electronics | Temperatură de funcționare -40°C – 125°C |
Serie | Valori nominale AEC-Q200 |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Agenție de aprobare – |
Stare piesă Activ | Caracteristici – |
Tip filtru – | Tip montare Montare pe suprafață |
Număr de linii 2 | Mărime/Dimensiune 0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm) |
Inductanță la frecvență 100 µH @ 100 kHz | Înălțime (Max) 0,098" (2,50mm) |
Valoare nominală curent (Max) 115mA | Pachet/cutie Orizontal, Placă pentru PC 4 |
Rezistență c.c. (DCR) (Max) 2,1Ohm | Număr produs de bază |
Valoare nominală tensiune - C.c. 50V |