OXLTDLJANF-25.000000
Numărul produsului DigiKey
1664-OXLTDLJANF-25.000000TR-ND - Bandă și mosor (TR)
1664-OXLTDLJANF-25.000000CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1664-OXLTDLJANF-25.000000DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
OXLTDLJANF-25.000000
Descriere
XTAL OSC XO 25MHZ 1.2V CMOS SMD
Termen de livrare standard al producătorului
11 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
25 MHz XO (Standard) CMOS Oscilator 1,2V Activare/dezactivare 4-SMD, Fără derivație
Categorie
Stabilitate frecvență
±25ppm
Prod.
Gamă de tracțiune absolută (APR)
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Lățime de bandă spectru extins
Stare piesă
Activ
Curent - Alimentare (Max)
1,5mA
Rezonator de bază
Valori nominale
Tip
Tip montare
Montare pe suprafață
Frecvență
Pachet/cutie
4-SMD, Fără derivație
Funcție
Activare/dezactivare
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm)
Ieșire
CMOS
Înălțime - Montat (Max)
0,043" (1,10mm)
Tensiune - Alimentare
1,2V