DLW32SH101XF2L
Numărul produsului DigiKey
490-DLW32SH101XF2LTR-ND - Bandă și mosor (TR)
490-DLW32SH101XF2LCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-DLW32SH101XF2LDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DLW32SH101XF2L
Descriere
CMC 100UH 115MA 2LN SMD AEC-Q200
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
100 µH @ 100 kHz 2 Bobină de mod comun în linie Montare pe suprafață 115mA DCR 2,1Ohm
Modele EDA/CAD
DLW32SH101XF2L Modele
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm)
Inductanță la frecvență
100 µH @ 100 kHz
Înălțime (Max)
0,098" (2,50mm)
Valoare nominală curent (Max)
115mA
Pachet/cutie
Orizontal, Placă pentru PC 4
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
2,1Ohm
Număr produs de bază
Valoare nominală tensiune - C.c.
50V