DLP2ADA900HL4L este inactual și nu se mai fabrică.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Panasonic Industry
În stoc: 3.667
Fișă de date
4 Bobină de mod comun în linie Montare pe suprafață 90 Ohms @ 100 MHz 120mA DCR 1,75Ohm
DLP2ADA900HL4L
Numărul produsului DigiKey
490-11096-2-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
DLP2ADA900HL4L
Descriere
CMC 120MA 4LN 90 OHM SMD
Referință client
Descriere detaliată
Fișă de date
Modele EDA/CAD
DLP2ADA900HL4L Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valoare nominală tensiune - C.a.
Producător
Murata Electronics
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Serie
Valori nominale
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Agenție de aprobare
Stare piesă
Inactual
Caracteristici
Tip filtru
Linie semnal
Tip montare
Montare pe suprafață
Număr de linii
4
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,039" l (2,00mm x 1,00mm)
Impedanță la frecvență
90 Ohms @ 100 MHz
Înălțime (Max)
0,036" (0,92mm)
Valoare nominală curent (Max)
120mA
Pachet/cutie
0804 (2010 metric), Derivație 8
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
1,75Ohm
Număr produs de bază
Valoare nominală tensiune - C.c.
5V