DLM11CN900HH2L
Numărul produsului DigiKey
490-DLM11CN900HH2LTR-ND - Bandă și mosor (TR)
490-DLM11CN900HH2LCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-DLM11CN900HH2LDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DLM11CN900HH2L
Descriere
CMC 60MA 1LN 90 OHM 0504
Descriere detaliată
2 Bobină de mod comun în linie Montare pe suprafață 90 Ohms @ 100 MHz 80mA DCR 2,7Ohm
Categorie
Valoare nominală tensiune - C.c.
5V
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Digi-Reel®
Valori nominale
Impedanță la frecvență
90 Ohms @ 100 MHz
Mărime/Dimensiune
0,049" L x 0,039" l (1,25mm x 1,00mm)
Valoare nominală curent (Max)
80mA
Înălțime (Max)
0,024" (0,60mm)
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
2,7Ohm