DLM11CN201HH2L
Numărul produsului DigiKey
490-DLM11CN201HH2LTR-ND - Bandă și mosor (TR)
490-DLM11CN201HH2LCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-DLM11CN201HH2LDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DLM11CN201HH2L
Descriere
CMC 80MA 1LN 200 OHM 0504
Termen de livrare standard al producătorului
19 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2 Bobină de mod comun în linie Montare pe suprafață 200 Ohms @ 100 MHz 60mA DCR 3,8Ohm
Categorie
Valoare nominală tensiune - C.c.
5V
Producător
Murata Electronics
Valoare nominală tensiune - C.a.
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
AEC-Q200
Stare piesă
Activ
Agenție de aprobare
Tip filtru
Linie semnal
Caracteristici
Număr de linii
2
Tip montare
Montare pe suprafață
Impedanță la frecvență
200 Ohms @ 100 MHz
Mărime/Dimensiune
0,049" L x 0,039" l (1,25mm x 1,00mm)
Valoare nominală curent (Max)
60mA
Înălțime (Max)
0,024" (0,60mm)
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
3,8Ohm