DLM0QSN900HY2D
Numărul produsului DigiKey
490-DLM0QSN900HY2DTR-ND - Bandă și mosor (TR)
490-DLM0QSN900HY2DCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-DLM0QSN900HY2DDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DLM0QSN900HY2D
Descriere
CMC 50MA 2LN 90 OHM SMD
Referință client
Descriere detaliată
2 Bobină de mod comun în linie Montare pe suprafață 90 Ohms @ 100 MHz 50mA DCR 5Ohm
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
DLM0QSN900HY2D Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valoare nominală tensiune - C.c.
5V
Producător
Murata Electronics
Valoare nominală tensiune - C.a.
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Agenție de aprobare
Tip filtru
Linie semnal
Caracteristici
Număr de linii
2
Tip montare
Montare pe suprafață
Impedanță la frecvență
90 Ohms @ 100 MHz
Mărime/Dimensiune
0,026" L x 0,020" l (0,65mm x 0,50mm)
Valoare nominală curent (Max)
50mA
Înălțime (Max)
0,014" (0,35mm)
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
5Ohm