ESD9R3.3ST5G
Numărul produsului DigiKey
ESD9R3.3ST5GOSTR-ND - Bandă și mosor (TR)
ESD9R3.3ST5GOSCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
ESD9R3.3ST5GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ESD9R3.3ST5G
Descriere
TVS DIODE 3.3VWM 7.8VC SOD923
Termen de livrare standard al producătorului
44 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
7,8V Clemă 1A (8/20µs) Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SOD-923
Modele EDA/CAD
ESD9R3.3ST5G Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Aplicații
De uz universal
Capacitanță la frecvență
0,5pF la 1MHz
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C (TJ)
Canale unidirecționale
1
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
3,3V (max.)
Pachet/cutie
SOD-923
Tensiune - Străpungere (Min)
4,8V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
7,8V
Număr produs de bază
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
1A (8/20µs)