DLM0QSB120HY2D
Numărul produsului DigiKey
490-DLM0QSB120HY2DTR-ND - Bandă și mosor (TR)
490-DLM0QSB120HY2DCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-DLM0QSB120HY2DDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DLM0QSB120HY2D
Descriere
CMC 150MA 2LN 12 OHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
19 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2 Bobină de mod comun în linie Montare pe suprafață 12 Ohms @ 100 MHz 150mA DCR 2Ohm
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
DLM0QSB120HY2D Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valoare nominală tensiune - C.c.
5V
Producător
Murata Electronics
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Serie
Valori nominale
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Agenție de aprobare
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Tip filtru
Alimentare, Linie semnal
Tip montare
Montare pe suprafață
Număr de linii
2
Mărime/Dimensiune
0,026" L x 0,020" l (0,65mm x 0,50mm)
Impedanță la frecvență
12 Ohms @ 100 MHz
Înălțime (Max)
0,014" (0,35mm)
Valoare nominală curent (Max)
150mA
Pachet/cutie
0202 (0605 metric), Derivație 4
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
2Ohm