DLM0NSN900HY2D
Numărul produsului DigiKey
490-DLM0NSN900HY2DTR-ND - Bandă și mosor (TR)
490-DLM0NSN900HY2DCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-DLM0NSN900HY2DDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DLM0NSN900HY2D
Descriere
CMC 100MA 2LN 90 OHM SMD
Descriere detaliată
2 Bobină de mod comun în linie Montare pe suprafață 90 Ohms @ 100 MHz 100mA DCR 5Ohm
Modele EDA/CAD
DLM0NSN900HY2D Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Impedanță la frecvență
90 Ohms @ 100 MHz
Mărime/Dimensiune
0,033" L x 0,026" l (0,85mm x 0,65mm)
Valoare nominală curent (Max)
100mA
Înălțime (Max)
0,020" (0,50mm)
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
5Ohm
Pachet/cutie
0302 (0806 metric), Derivație 4
Valoare nominală tensiune - C.c.
5V