DE1B3RA101KN4AN01F
Numărul produsului DigiKey
490-16174-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-16174-3-ND - Bandă și cutie (TB)
Producător
Numărul produsului producătorului
DE1B3RA101KN4AN01F
Descriere
CAP CER 100PF 250V RADIAL
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
100 pF ±10% 250V c.a. Condensator ceramic B Radial, Disc
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
DE1B3RA101KN4AN01F Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valori nominale
X1, Y1
Prod.
Aplicații
Serie
Rată defectare
Ambalaj
Bandă tăiată la lungime (CT)
Bandă și cutie (TB)
Tip montare
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
Radial, Disc
Capacitanță
Mărime/Dimensiune
0,236" diam. (6,00mm)
Toleranță
±10%
Înălțime - Montat (Max)
0,354" (9,00mm)
Tensiune - Nominală
Grosime (Max)
Coeficient de temperatură
Spațiu între derivații
0,394" (10,00mm)
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C