DE1B3RA101KJ4BN01F
Numărul produsului DigiKey
490-DE1B3RA101KJ4BN01F-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DE1B3RA101KJ4BN01F
Descriere
CAP CER
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
100 pF ±10% 250V c.a. Condensator ceramic B Radial, Disc
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
DE1B3RA101KJ4BN01F Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valori nominale
X1, Y1
Prod.
Aplicații
Serie
Rată defectare
Ambalaj
Vrac
Tip montare
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
Radial, Disc
Capacitanță
Mărime/Dimensiune
0,236" diam. (6,00mm)
Toleranță
±10%
Înălțime - Montat (Max)
0,354" (9,00mm)
Tensiune - Nominală
Grosime (Max)
Coeficient de temperatură
Spațiu între derivații
0,394" (10,00mm)
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C