DE11XRA100KN4AP01F nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Murata Electronics
În stoc: 2
Fișă de date
Similar
Murata Electronics
În stoc: 93
Fișă de date
Echivalente parametric
În stoc: 0
Echivalente parametric
În stoc: 0
10 pF ±10% 1500V (1,5kV) Condensator ceramic SL Radial, Disc
DE11XRA100KN4AP01F
Numărul produsului DigiKey
490-16157-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-16157-3-ND - Bandă și cutie (TB)
Producător
Numărul produsului producătorului
DE11XRA100KN4AP01F
Descriere
CAP CER 10PF 1.5KV SL RADIAL
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
DE11XRA100KN4AP01F Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valori nominale
X1, Y1
Prod.
Aplicații
Serie
Rată defectare
Ambalaj
Bandă tăiată la lungime (CT)
Bandă și cutie (TB)
Tip montare
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
Radial, Disc
Capacitanță
Mărime/Dimensiune
0,276" diam. (7,00mm)
Toleranță
±10%
Înălțime - Montat (Max)
0,394" (10,00mm)
Tensiune - Nominală
Grosime (Max)
Coeficient de temperatură
Spațiu între derivații
0,394" (10,00mm)
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C