DE11XRA100KJ4BP01F poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Murata Electronics
În stoc: 0
Fișă de date
Echivalente parametric
Murata Electronics
În stoc: 0
Fișă de date
10 pF ±10% 1500V (1,5kV) Condensator ceramic SL Radial, Disc
DE11XRA100KJ4BP01F
Numărul produsului DigiKey
490-DE11XRA100KJ4BP01F-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DE11XRA100KJ4BP01F
Descriere
CAP CER 10PF 1.5KV SL RADIAL
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
DE11XRA100KJ4BP01F Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valori nominale
X1, Y1
Prod.
Aplicații
Serie
Rată defectare
Ambalaj
Vrac
Tip montare
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
Radial, Disc
Capacitanță
Mărime/Dimensiune
0,276" diam. (7,00mm)
Toleranță
±10%
Înălțime - Montat (Max)
0,394" (10,00mm)
Tensiune - Nominală
Grosime (Max)
Coeficient de temperatură
Spațiu între derivații
0,394" (10,00mm)
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C