CSTNE16M0V530000R0
Numărul produsului DigiKey
490-17948-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-17948-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-17948-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CSTNE16M0V530000R0
Descriere
CERAMIC RES 16.0000MHZ 15PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
21 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
16 MHz Ceramic Rezonator Condensator încastrat 15 pF ±0,3% 40 Ohms -40°C – 85°C Montare pe suprafață
Modele EDA/CAD
CSTNE16M0V530000R0 Modele
Capacitanță
15 pF
Serie
Impedanță
40 Ohms
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Frecvență
16 MHz
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,051" l (3,20mm x 1,30mm)
Stabilitate frecvență
±0,3%
Înălțime
0,039" (1,00mm)
Toleranță frecvență
±0,5%