BLM31KN102SN1L | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | BLM31KN102SN1L |
Descriere | FERRITE BEAD 1 KOHM 1206 1LN |
Termen de livrare standard al producătorului | 23 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 1 kOhms @ 100 MHz 1 Linie alimentare Perlă de ferită 1206 (3216 metric) 2A 75mOhm |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | BLM31KN102SN1L Modele |
Categorie | Rezistență c.c. (DCR) (Max) 75mOhm |
Producător Murata Electronics | Valori nominale – |
Serie | Temperatură de funcționare -55°C – 125°C |
Stare piesă Activ | Tip montare Montare pe suprafață |
Tip filtru Linie alimentare | Înălțime (Max) 0,071" (1,80mm) |
Număr de linii 1 | Mărime/Dimensiune 0,126" L x 0,063" l (3,20mm x 1,60mm) |
Impedanță la frecvență 1 kOhms @ 100 MHz | Caracteristici – |
Valoare nominală curent (Max) 2A | Număr produs de bază |