BLM21PG221SZ1D
Numărul produsului DigiKey
490-16661-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-16661-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-16661-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BLM21PG221SZ1D
Descriere
FERRITE BEAD 220 OHM 0805 1LN
Descriere detaliată
220 Ohms @ 100 MHz 1 Linie alimentare Perlă de ferită 0805 (2012 metric) 2A 45mOhm
Modele EDA/CAD
BLM21PG221SZ1D Modele
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
45mOhm
Valori nominale
AEC-Q200
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Tip filtru
Linie alimentare
Înălțime (Max)
0,041" (1,05mm)
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,049" l (2,00mm x 1,25mm)
Impedanță la frecvență
220 Ohms @ 100 MHz
Număr produs de bază
Valoare nominală curent (Max)
2A