BLM18SP101SH1D
Numărul produsului DigiKey
490-BLM18SP101SH1DTR-ND - Bandă și mosor (TR)
490-BLM18SP101SH1DCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-BLM18SP101SH1DDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BLM18SP101SH1D
Descriere
FERRITE BEAD 100 OHM 0603 1LN
Descriere detaliată
100 Ohms @ 100 MHz 1 Linie alimentare Perlă de ferită 0603 (1608 metric) 3,7A 22mOhm
Modele EDA/CAD
BLM18SP101SH1D Modele
Valoare nominală curent (Max)
3,7A
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
22mOhm
Serie
Valori nominale
AEC-Q200
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Înălțime (Max)
0,037" (0,95mm)
Impedanță la frecvență
100 Ohms @ 100 MHz
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm)