BLM18EG601SN1D
Numărul produsului DigiKey
490-3994-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-3994-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-3994-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BLM18EG601SN1D
Descriere
FERRITE BEAD 600 OHM 0603 1LN
Descriere detaliată
600 Ohms @ 100 MHz 1 – Perlă de ferită 0603 (1608 metric) 500mA 350mOhm
Modele EDA/CAD
BLM18EG601SN1D Modele
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
350mOhm
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Înălțime (Max)
0,037" (0,95mm)
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm)
Impedanță la frecvență
600 Ohms @ 100 MHz
Număr produs de bază
Valoare nominală curent (Max)
500mA