BLM18EG121SH1D
Numărul produsului DigiKey
490-17712-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-17712-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-17712-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BLM18EG121SH1D
Descriere
FERRITE BEAD 120 OHM 0603 1LN
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
120 Ohms @ 100 MHz 1 – Perlă de ferită 0603 (1608 metric)
Modele EDA/CAD
BLM18EG121SH1D Modele
Impedanță la frecvență
120 Ohms @ 100 MHz
Înălțime (Max)
0,037" (0,95mm)
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm)