BLM18EG101TH1D
Numărul produsului DigiKey
490-BLM18EG101TH1DTR-ND - Bandă și mosor (TR)
490-BLM18EG101TH1DCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-BLM18EG101TH1DDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BLM18EG101TH1D
Descriere
FERRITE BEAD 100 OHM 0603 1LN
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
100 Ohms @ 100 MHz 1 – Perlă de ferită 0603 (1608 metric)
Modele EDA/CAD
BLM18EG101TH1D Modele
Impedanță la frecvență
100 Ohms @ 100 MHz
Înălțime (Max)
0,026" (0,65mm)
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm)