PDS3200-13 | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | PDS3200-13 |
Descriere | DIODE SCHOTTKY 200V 3A POWERDI 5 |
Termen de livrare standard al producătorului | 40 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | Diodă 200 V 3A Montare pe suprafață PowerDI™ 5 |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | PDS3200-13 Modele |
Categorie | Viteză Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io) |
Prod. | Curent - Scurgere inversă la Vr 10 µA @ 200 V |
Tehnologie | Pachet/cutie |
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max) 200 V | Pachet dispozitiv furnizor PowerDI™ 5 |
Curent - Mediu rectificat (Io) 3A | Temperatură de funcționare - Joncțiune -65°C – 150°C |
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If 780 mV @ 3 A | Număr produs de bază |