BLM18DN221SZ1D
Numărul produsului DigiKey
490-18573-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-18573-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-18573-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BLM18DN221SZ1D
Descriere
FERRITE BEAD 220 OHM 0603 1LN
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
220 Ohms @ 100 MHz 1 – Perlă de ferită 0603 (1608 metric) 1A
Modele EDA/CAD
BLM18DN221SZ1D Modele
Valoare nominală curent (Max)
1A
Valori nominale
AEC-Q200
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Înălțime (Max)
0,037" (0,95mm)
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm)
Impedanță la frecvență
220 Ohms @ 100 MHz