BLM18BB121SN1D | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | BLM18BB121SN1D |
Descriere | FERRITE BEAD 120 OHM 0603 1LN |
Termen de livrare standard al producătorului | 27 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 120 Ohms @ 100 MHz 1 Linie semnal Perlă de ferită 0603 (1608 metric) 500mA 300mOhm |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | BLM18BB121SN1D Modele |
Categorie | Rezistență c.c. (DCR) (Max) 300mOhm |
Producător Murata Electronics | Valori nominale – |
Serie | Temperatură de funcționare -55°C – 125°C |
Stare piesă Activ | Tip montare Montare pe suprafață |
Tip filtru Linie semnal | Înălțime (Max) 0,037" (0,95mm) |
Număr de linii 1 | Mărime/Dimensiune 0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm) |
Impedanță la frecvență 120 Ohms @ 100 MHz | Număr produs de bază |
Valoare nominală curent (Max) 500mA |