BLM15PX331SH1D
Numărul produsului DigiKey
490-BLM15PX331SH1DTR-ND - Bandă și mosor (TR)
490-BLM15PX331SH1DCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-BLM15PX331SH1DDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BLM15PX331SH1D
Descriere
FERRITE BEAD 330 OHM 0402 1LN
Descriere detaliată
330 Ohms @ 100 MHz 1 Alimentare, Linie semnal Perlă de ferită 0402 (1005 metric) 1,2A 150mOhm
Modele EDA/CAD
BLM15PX331SH1D Modele
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
150mOhm
Valori nominale
AEC-Q200
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Tip filtru
Alimentare, Linie semnal
Înălțime (Max)
0,022" (0,55mm)
Mărime/Dimensiune
0,039" L x 0,020" l (1,00mm x 0,50mm)
Impedanță la frecvență
330 Ohms @ 100 MHz
Caracteristici
Automobile
Valoare nominală curent (Max)
1,2A