DLW43MH201XK2L
Numărul produsului DigiKey
490-DLW43MH201XK2LTR-ND - Bandă și mosor (TR)
490-DLW43MH201XK2LCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-DLW43MH201XK2LDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DLW43MH201XK2L
Descriere
CMC 200UH 110MA 2LN SMD AEC-Q200
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
200 µH @ 100 kHz 2 Bobină de mod comun în linie Montare pe suprafață 110mA DCR 4,5Ohm
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
DLW43MH201XK2L Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valoare nominală tensiune - C.a.
Producător
Murata Electronics
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Serie
Valori nominale
AEC-Q200
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Agenție de aprobare
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Tip filtru
Linie semnal
Tip montare
Montare pe suprafață
Număr de linii
2
Mărime/Dimensiune
0,177" L x 0,126" l (4,50mm x 3,20mm)
Inductanță la frecvență
200 µH @ 100 kHz
Înălțime (Max)
0,114" (2,90mm)
Valoare nominală curent (Max)
110mA
Pachet/cutie
Orizontal, Placă pentru PC 4
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
4,5Ohm
Număr produs de bază
Valoare nominală tensiune - C.c.
20V