BLM15PE800SH1D
Numărul produsului DigiKey
490-BLM15PE800SH1DTR-ND - Bandă și mosor (TR)
490-BLM15PE800SH1DCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-BLM15PE800SH1DDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BLM15PE800SH1D
Descriere
FERRITE BEAD 80 OHM 0402 1LN
Termen de livrare standard al producătorului
19 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
80 Ohms @ 100 MHz 1 Linie alimentare Perlă de ferită 0402 (1005 metric) 1,7A 70mOhm
Modele EDA/CAD
BLM15PE800SH1D Modele
Valoare nominală curent (Max)
1,7A
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
70mOhm
Serie
Valori nominale
AEC-Q200
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Tip filtru
Linie alimentare
Înălțime (Max)
0,022" (0,55mm)
Impedanță la frecvență
80 Ohms @ 100 MHz
Mărime/Dimensiune
0,039" L x 0,020" l (1,00mm x 0,50mm)