BLM02AX121SN1D
Numărul produsului DigiKey
490-BLM02AX121SN1DTR-ND - Bandă și mosor (TR)
490-BLM02AX121SN1DCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-BLM02AX121SN1DDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BLM02AX121SN1D
Descriere
FERRITE BEAD 120 OHM 01005 1LN
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
120 Ohms @ 100 MHz 1 – Perlă de ferită 01005 (0402 metric) 250mA 500mOhm
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
BLM02AX121SN1D Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
500mOhm
Producător
Murata Electronics
Valori nominale
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Pachet/cutie
01005 (0402 metric)
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip filtru
Înălțime (Max)
0,009" (0,22mm)
Număr de linii
1
Mărime/Dimensiune
0,016" L x 0,008" l (0,40mm x 0,20mm)
Impedanță la frecvență
120 Ohms @ 100 MHz
Număr produs de bază
Valoare nominală curent (Max)
250mA