BLM02BX121SN1D
Numărul produsului DigiKey
490-14876-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-14876-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-14876-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BLM02BX121SN1D
Descriere
FERRITE BEAD 120 OHM 01005 1LN
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
120 Ohms @ 100 MHz 1 Linie semnal Perlă de ferită 01005 (0402 metric) 350mA 500mOhm
Modele EDA/CAD
BLM02BX121SN1D Modele
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
500mOhm
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Pachet/cutie
01005 (0402 metric)
Tip filtru
Linie semnal
Înălțime (Max)
0,009" (0,22mm)
Mărime/Dimensiune
0,016" L x 0,008" l (0,40mm x 0,20mm)
Impedanță la frecvență
120 Ohms @ 100 MHz
Număr produs de bază
Valoare nominală curent (Max)
350mA