BLE32SN120BH1L
Numărul produsului DigiKey
490-BLE32SN120BH1LTR-ND - Bandă și mosor (TR)
490-BLE32SN120BH1LCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-BLE32SN120BH1LDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BLE32SN120BH1L
Descriere
FERRITE BEAD 12 OHM 1210 1LN
Descriere detaliată
12 Ohms @ 100 MHz 1 Linie alimentare Perlă de ferită 1210 (3225 metric) 20A 0,6mOhm
Modele EDA/CAD
BLE32SN120BH1L Modele
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
0,6mOhm
Valori nominale
AEC-Q200
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C
Înălțime (Max)
0,087" (2,20mm)
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm)
Impedanță la frecvență
12 Ohms @ 100 MHz
Caracteristici
Automobile
Valoare nominală curent (Max)
20A