1255AY-150M=P3 poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Pulse Electronics
În stoc: 6.078
Fișă de date
Similar
Pulse Electronics
În stoc: 0
Fișă de date
15 µH Ecranat Miez cu tambur, înfășurat Inductor 2.4 A 63mOhm Non-standard
1255AY-150M=P3
Numărul produsului DigiKey
490-10802-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-10802-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
1255AY-150M=P3
Descriere
FIXED IND 15UH 2.4A 63 MOHM SMD
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
1255AY-150M=P3 Modele
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
63mOhm
Prod.
Q la frecvență
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
Ambalaj
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
Tip
Miez cu tambur, înfășurat
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Material - Miez
Tip montare
Montare pe suprafață
Inductanță
Pachet/cutie
Non-standard
Toleranță
±20%
Pachet dispozitiv furnizor
Valoare nominală curent (Amp)
Mărime/Dimensiune
0,248" L x 0,248" l (6,30mm x 6,30mm)
Curent - Saturație (Isat)
2,5A
Înălțime - Montat (Max)
0,177" (4,50mm)