BWVS00606045150T00
Numărul produsului DigiKey
553-BWVS00606045150T00TR-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
BWVS00606045150T00
Descriere
FIXED IND 15UH 1.98A 80 MOHM SMD
Descriere detaliată
15 µH Ecranat – Inductor 1.98 A 80mOhm 2424 (6060 metric) –
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
80mOhm
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Tip
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±30%
Pachet/cutie
2424 (6060 metric)
Valoare nominală curent (Amp)
Pachet dispozitiv furnizor
2424
Curent - Saturație (Isat)
3,06A
Mărime/Dimensiune
0,236" L x 0,236" l (6,00mm x 6,00mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,185" (4,70mm)