0500798000-12-W6-D
Numărul produsului DigiKey
0500798000-12-W6-D-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
0500798000-12-W6-D
Descriere
12" PRE-CRIMP 1853 WHITE
Referință client
Descriere detaliată
Alb AWG 26 Derivație șuntare Soclu la soclu Cositor 12,0" (304,8mm)
Categorie
Diametru fir
AWG 26
Culoare
Alb
Lungime
12,0" (304,8mm)
Resurse suplimentare
În stoc: 926
Culoare alternativă
12" PRE-CRIMP 1853 BLACK
În stoc: 1163
12" PRE-CRIMP 1853 BLUE
În stoc: 79
12" PRE-CRIMP 1853 BROWN
În stoc: 0
12" PRE-CRIMP 1853 GREEN
12" PRE-CRIMP 1853 ORANGE
În stoc: 938
Lungime alternativă
2" PRE-CRIMP 1853 WHITE
3" PRE-CRIMP 1853 WHITE
4" PRE-CRIMP 1853 WHITE
În stoc: 383
5" PRE-CRIMP 1853 WHITE
În stoc: 275
6" PRE-CRIMP 1853 WHITE