0500798000-12-R6-D
Numărul produsului DigiKey
0500798000-12-R6-D-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
0500798000-12-R6-D
Descriere
12" PRE-CRIMP 1853 RED
Referință client
Descriere detaliată
Roșu AWG 26 Derivație șuntare Soclu la soclu Cositor 12,0" (304,8mm)
Categorie
Diametru fir
AWG 26
Producător
Molex
Finisaj contact
Cositor
Serie
Culoare
Roșu
Ambalaj
Vrac
Grosime finisaj contact
35,4µin (0,90µm)
Stare piesă
Activ
Număr de rânduri
1
Capăt contact
Soclu la soclu
Număr de conductoare
1
Lungime
12,0" (304,8mm)
Număr produs de bază
Clasificări referitoare la mediu și export
Întrebări și răspunsuri referitoare la produse
Resurse suplimentare
În stoc: 558
Verificați stoc primit suplimentar
Articol cu valoare adăugată
Vrac
Cantitate Preț unitar Ext Price
Pachet standard de la producător
Culoare alternativă
12" PRE-CRIMP 1853 BLACK
În stoc: 1163
12" PRE-CRIMP 1853 BLUE
În stoc: 79
12" PRE-CRIMP 1853 BROWN
În stoc: 0
12" PRE-CRIMP 1853 GREEN
12" PRE-CRIMP 1853 ORANGE
În stoc: 938
Lungime alternativă
2" PRE-CRIMP 1853 RED
În stoc: 290
3" PRE-CRIMP 1853 RED
În stoc: 36
4" PRE-CRIMP 1853 RED
În stoc: 918
5" PRE-CRIMP 1853 RED
6" PRE-CRIMP 1853 RED