0500798000-12-R8-D
Numărul produsului DigiKey
0500798000-12-R8-D-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
0500798000-12-R8-D
Descriere
12" PRE-CRIMP 1852 RED
Referință client
Descriere detaliată
Roșu AWG 28 Derivație șuntare Soclu la soclu Cositor 12,0" (304,8mm)
Categorie
Diametru fir
AWG 28
Culoare
Roșu
Lungime
12,0" (304,8mm)
Resurse suplimentare
În stoc: 1.790
Culoare alternativă
12" PRE-CRIMP 1852 BLACK
În stoc: 0
12" PRE-CRIMP 1852 BLUE
În stoc: 149
12" PRE-CRIMP 1852 BROWN
În stoc: 168
12" PRE-CRIMP 1852 GREEN
În stoc: 429
12" PRE-CRIMP 1852 ORANGE
În stoc: 66
Lungime alternativă
2" PRE-CRIMP 1852 RED
În stoc: 50
3" PRE-CRIMP 1852 RED
În stoc: 808
4" PRE-CRIMP 1852 RED
În stoc: 978
5" PRE-CRIMP 1852 RED
În stoc: 260
6" PRE-CRIMP 1852 RED