0500798000-05-R8-D
Numărul produsului DigiKey
0500798000-05-R8-D-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
0500798000-05-R8-D
Descriere
5" PRE-CRIMP 1852 RED
Referință client
Descriere detaliată
Roșu AWG 28 Derivație șuntare Soclu la soclu Cositor 5,00" (127,00mm)
Categorie
Diametru fir
AWG 28
Culoare
Roșu
Capăt contact
Soclu la soclu
Lungime
5,00" (127,00mm)
Resurse suplimentare
În stoc: 260
Verificați stoc primit suplimentar
Culoare alternativă
5" PRE-CRIMP 1852 BLACK
În stoc: 280
5" PRE-CRIMP 1852 BLUE
În stoc: 0
5" PRE-CRIMP 1852 BROWN
În stoc: 0
5" PRE-CRIMP 1852 GREEN
5" PRE-CRIMP 1852 ORANGE
Lungime alternativă
2" PRE-CRIMP 1852 RED
În stoc: 50
3" PRE-CRIMP 1852 RED
În stoc: 808
4" PRE-CRIMP 1852 RED
În stoc: 978
6" PRE-CRIMP 1852 RED
8" PRE-CRIMP 1852 RED