0500798000-08-R6
Numărul produsului DigiKey
0500798000-08-R6-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
0500798000-08-R6
Descriere
8" PRE-CRIMP 1853 RED
Referință client
Descriere detaliată
Roșu AWG 26 Derivație șuntare Soclu la cablu (rotund) Cositor 8,00" (203,20mm)
Categorie
Diametru fir
AWG 26
Culoare
Roșu
Capăt contact
Soclu la cablu (rotund)
Lungime
8,00" (203,20mm)
Resurse suplimentare
În stoc: 920
Verificați stoc primit suplimentar
Culoare alternativă
8" PRE-CRIMP 1853 BLACK
În stoc: 40
8" PRE-CRIMP 1853 BLUE
În stoc: 925
8" PRE-CRIMP 1853 BROWN
În stoc: 239
8" PRE-CRIMP 1853 GREEN
În stoc: 310
8" PRE-CRIMP 1853 ORANGE
În stoc: 450
Lungime alternativă
2" PRE-CRIMP 1853 RED
În stoc: 1837
3" PRE-CRIMP 1853 RED
În stoc: 1890
4" PRE-CRIMP 1853 RED
În stoc: 410
5" PRE-CRIMP 1853 RED
6" PRE-CRIMP 1853 RED