0500798000-08-L6
Numărul produsului DigiKey
0500798000-08-L6-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
0500798000-08-L6
Descriere
8" PRE-CRIMP 1853 BLUE
Referință client
Descriere detaliată
Albastru AWG 26 Derivație șuntare Soclu la cablu (rotund) Cositor 8,00" (203,20mm)
Categorie
Diametru fir
AWG 26
Culoare
Albastru
Capăt contact
Soclu la cablu (rotund)
Lungime
8,00" (203,20mm)
Resurse suplimentare
În stoc: 925
Verificați stoc primit suplimentar
Culoare alternativă
8" PRE-CRIMP 1853 BLACK
În stoc: 40
8" PRE-CRIMP 1853 BROWN
În stoc: 239
8" PRE-CRIMP 1853 GREEN
În stoc: 310
8" PRE-CRIMP 1853 ORANGE
În stoc: 450
8" PRE-CRIMP 1853 RED
În stoc: 920
Lungime alternativă
2" PRE-CRIMP 1853 BLUE
În stoc: 0
3" PRE-CRIMP 1853 BLUE
În stoc: 589
4" PRE-CRIMP 1853 BLUE
În stoc: 0
5" PRE-CRIMP 1853 BLUE
6" PRE-CRIMP 1853 BLUE