0457501111-12-S9-D
Numărul produsului DigiKey
0457501111-12-S9-D-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
0457501111-12-S9-D
Descriere
12" PRE-CRIMP A2064 SLATE
Referință client
Descriere detaliată
Tăbliță 18AWG Derivație șuntare Soclu la soclu Cositor 12,0" (304,8mm)
Categorie
Diametru fir
18AWG
Culoare
Tăbliță
Capăt contact
Soclu la soclu
Lungime
12,0" (304,8mm)
Culoare alternativă
12" PRE-CRIMP A2064 BLACK
În stoc: 0
12" PRE-CRIMP A2064 BLUE
În stoc: 0
12" PRE-CRIMP A2064 BROWN
12" PRE-CRIMP A2064 GREEN
12" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
Lungime alternativă
2" PRE-CRIMP A2064 SLATE
3" PRE-CRIMP A2064 SLATE
4" PRE-CRIMP A2064 SLATE
5" PRE-CRIMP A2064 SLATE
6" PRE-CRIMP A2064 SLATE